Dartin spol. s r.o.

Dartin spol. s r.o. je významný distributor lékařských přístrojů a výrobků a klade důraz na intenzivní péči, neonatální péči, resuscitaci a transport, kde se pyšní vedoucí pozicí na trhu. 24U pro tuto společnost vyvinula komplexní řešení ‘Dartis’, kde se nachází veškerá skladová evidence a doklady jako jsou např. nabídky, objednávky, faktury nebo 'průvodní listy' zdravotnických zařízení, ve kterých je vypsáno vše, co se s přístroji dosud dělalo a v jakém jsou stavu.”

Ruud van Donselaar, Obchodní oddělení

“Byli jsme potěšeni invencí vývojářů z 24U vzhledem k našim velice specifickým požadavkům. Naše kompletní all-in-one řešení nám umožňuje rychle měnit a prohlížet naše data ve všech jejich vazbách. S lidmi na různých místech, je dálkový přístup pro nás zásadní a díky novému řešení se stal velmi užitečným.”

Liberecká IS, a. s.

Liberecká IS, a. s. je moderní dynamická společnost působící v oblasti informačních technologií. Poskytuje komplexní služby IT nejen pro veřejnou správu, ale i pro neziskové a komerční subjekty. 24U dlouhodobě dodává této společnosti IT techniku a vybavení.

Mgr. Jiří Pilný, Manažer úseku vývoje

“24U se dokáží vcítit do potřeb zákazníka a navrhnout pak přesně padnoucí řešení…

Useful Companies

Useful Companies je skupina společností poskytujících služby velkorozpočtovým hollywoodským filmovým produkcím. 24U pomáhá jako partner Useful Companies s vývojem jejich IT systémů, aby se byli schopni současně postarat o více filmových produkcí ve stejném čase při zachování excelentní úrovně péče o zákazníka.

Justin Owen

“24U nám pomohla kompletně redefinovat některé procesy ve filmové produkci. Během naší dlouhodobé spolupráce jsme společně zavedli některé nové, dříve nepředstavitelné, procesy, jako např. automatickou správu přístupových práv pro členy filmového štábu, založenou na aktuálním stavu jejich smluvního vztahu s produkcí. Díky tomu se dramaticky zvýšilo zabezpečení produkčních informací při současné úspoře lidské síly.”

Handicap Centrum Srdce, o.p.s.

Organizace pomáhá lidem se zdravotním, zejména mentálním postižením vést kvalitní a plnohodnotný život. Její doménou je využívání Apple technologie pro alternativní a augmentativní komunikaci a také tvorba informací v systému easy to read, systému snadno srozumitelného čtení. 24U dlouhodobě dodává této společnosti IT techniku, konzultace a vybavení.

Mgr. Michal Šmíd, ředitel organizace

"Firma 24U přebírá naše požadavky na výsledek v práci s lidmi s mentálním postižením a díky bohatým zkušenostem ze školství a sociálních služeb dokáží navrhnout optimální hardwarové a softwarové řešení pro konkrétního člověka s postižením. Velice si ceníme 100% okamžité podpory. Zavedením Apple technologií prostřednictvím firmy 24U se nám od roku 2011 výrazně podařilo uspořit náklady na provoz terénních i ambulantních služeb.”

CompoTech PLUS

CompoTech PLUS je významným výrobcem kompozitních materiálů. Silnou stránkou CompoTechu je schopnost navrhnout, vyvinout a vyrábět technicky náročné, tlumené kompozitové nosníky a profily z uhlíkových vláken.
Společnost 24U po počáteční analýze stávajícího informačního systému vytvořila systém nový, šitý přímo na míru. Systém je dostatečně robustní a přesto otevřený případným potřebným změnám i do budoucnosti.

Vladislav Ptašnik, výrobní ředitel

“Se službami 24U jsme byli vždy spokojeni. Jsou to profesionálové s velmi dobrými znalostmi ve svém oboru. Navíc s jejich programátory byla sranda a žádný problém nebyl vážný problém. Služby 24U nám přinesly zvýšení produktivity práce pomocí dostupnosti informací v jednotném systému, zrušení duplicitně vykonávané administrativní práce, snažší nastavení pracovních procesů a postupů.”

Prague College

Prague College je britská vysoká škola v Praze, která nabízí magisterské a bakalářské programy na třech fakultách: Business, Art & Design a IT & Computing pro studenty z více než 90 zemí světa. Společnost 24U pro tuto prestižní školu zajišťovala kompletní vývoj nového školního informačního systému.

Douglas Hajek, ředitel

“24U nám vytvořila komplexní systém pro sledování a rozvíjení akademických a finančních vztahů mezi školou a jejími studenty. Tento systém byl integrován do našich finančních, fakturačních a CRM systémů vynikajícím způsobem. Lituji jedině toho, že jsme nezačali s tímto procesem s 24U o mnoho let dříve!”

International School of Prague

International School of Prague je nejstarší a nejrespektovanější nezávislá škola v České republice s akreditací od Council of International Schools a New England Association of Schools and Colleges. 24U pro tuto školu zajišťuje dodávky výpočetní techniky, odborné konzultace a pomoc s vývojem databázových řešení.

John Mikton, ředitel IT

"Mezinárodní škola v Praze a společnost 24U spolupracují velmi úzce při dodávce výpočetní techniky při podpoře našich FMP řešení. Využíváme jejich školení, auditů při řešení našich problémů a jejich poradentsví při rozvoji našich FMP databází. 24U poskytují vynikající služby zákazníkům. Nabízí velmi kreativní řešení v krátkém čase a jsou vždy velmi ochotní při podpoře po telefonu i tváří v tvář."